Bölümümüzden, ” Fabric – İstanbul 25. Uluslararası Konfeksiyon Makineleri, Nakış Makineleri ve Makine Yan Sanayileri Fuarı”na Katılım
4 Mayıs 2016Bölümümüz, Saydam Tekstil ile yapılan Dokuma Kumaş Tasarım Projesi ve öğrencilerimizin Lif Sanatı ve Çevrede Lif Sanatı çalışmaları ile 27 Nisan –30 Nisan 2016 tarihleri arasında, Tüyap’ta gerçekleştirilen “ Fabric – İstanbul 25. Uluslararası Konfeksiyon Makineleri, Nakış Makineleri ve Makine Yan Sanayileri Fuarı”na katılmıştır.