“Good Apperal” Workshop’u

Tekstil ve Moda Tasarımı

Geriye Dön

“Good Apperal” Workshop’u

23 Mart 2018

Sustainable Brands İstanbul’un – Good Life inisiyatifi kapsamında Defacto’nun desteği ile markaların İyi Yaşam’ın değişen vizyonunu karşılamak üzere, ürün, hizmet ve servislerini nasıl “yeniden tanımlayacaklarını” belirlemek üzere 21 Mart 2018 tarihinde Fairmont Quasar’da gerçekleştirilen “Good Apparel” workshop’una bölümümüz öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Gözde Bursalıgil katılmıştır.

Moda Tasarımcısı Hatice Gökçe, Ayşe Deniz Yeğin, Reflect kurucu ortağı Edipcan Yıldız, YKK Pazarlama Müdürü Engin Ertuğrul, Yöntem Araştırma Merkezi Yöneticisi Mehmet Altulga, Bureau Veritas Gözetim Hizmetleri İş geliştirmeden Gizem Aslan’ın da aralarında bulunduğu 20 katılımcı ile gerçekleşen workshop’un moderatörlüğü Sürdürülebilirlik Akademizi Yünetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Bölümümüz Öğretim Görevlisi olan Semra Sevinç tarafından yapılmıştır.

 

Sektörün İyi yaşam’a olan katkısının arttırılması yönünde markalara en çok fırsatı sunan yenilikçi fikirlerin ve bu değişimi ileriye taşımak üzere izlenebilecek yeni yolların keşfedilmesi amacı ile gerçekleştirilen İyi Hazır Giyim ile markaların İyi Yaşam’a nasıl köprü olabileceklerinin tartışıldığı workshop’un çıktıları 18-19 Nisan 2018 tarihlerinde Sustainable Brands 2018 İstanbul Konferansında paylaşılacaktır.

Logo Kitini İndirin

Logomuzun kullanım varyasyonlarını içeren zip dökümanını indirin.
Update cookies preferences