“KSİAD, SAGAFURS Tasarım Yarışması Sonuçları”

Tekstil ve Moda Tasarımı

Geriye Dön

“KSİAD, SAGAFURS Tasarım Yarışması Sonuçları”

11 Eylül 2020

KSİAD, Kürk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen “Saga Furs Students Competition / Saga Furs Öğrenci Yarışması” sonuçları 2 Eylül 2020 tarihinde  açıklanmıştır.

Katı kurallar ile denetlenen Avrupa kaynaklı en geniş ve yüksek kaliteli kürk seçkisine sahip Finlandiya merkezli müzayede evi Saga Furs’un Tasarım Merkezi tarafından yürütülen yarışma, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü ve Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Tekstil Bölümü öğrencilerine açık olarak gerçekleştirilmiştir.

Bölümümüz öğrencilerinden Ülkehan Sevgül Gümüş birincilik, Gültennur Güngör ikincilik ve Asena Saban üçüncülük ödüllerini kazanmışlardır.

Marmara üniversitesi Tekstil Bölümü öğrencilerinden Sultan Beyazıt da Marmara Üniversitesinden kazanan isim olarak açıklanmıştır.

Ödül alan öğrencilerin yarışmaya katıldıkları çalışmalarının Saga Furs tarafından temin edilecek Deri ve Kürk malzemeleri ile uygulanması ve ilgili fuarlarda sergilenmesi planlanmaktadır.

Covid-19 sebebi ile ertelenen fuar programları doğrultusunda çalışmaların 2021 yılında sergilenmesi planlanmaktadır.

Detaylı bilgi için;

https://msgsutextileandfashion.blogspot.com/2019/11/ksiad-sagafur-tasarm-yarsmas.html

http://www.ksiad.com/

https://instagram.com/ksiadzeytinburnu?igshid=3omb4c9p8ba4

https://www.sagafurs.com/

Logo Kitini İndirin

Logomuzun kullanım varyasyonlarını içeren zip dökümanını indirin.