ERASMUS GENÇLİK PROJESİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR !

Etkinlikler

Geriye Dön

ERASMUS GENÇLİK PROJESİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR !

20 Mart 2017

Merhaba Arkadaşlar,

Sarıyer Belediyesi, İstanbul Valiliği, Aachen Türk Akademisyenler Birliği, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi’nin birlikte yürüteceği  ‘Yerel Yönetim ve Üniversite İşbirliği ile Kariyerimi Kurguluyorum’ başlıklı Erasmus Gençlik projesi,birlikte çalışacağı gençleri arıyor.

Farklı üniversitelerden 40 gencin katılacağı proje, somut, uygulanabilir istihdam politikasını siz gençlerle birlikte üretmeyi hedefliyor.

Projede yer alacak gençler, odak grup eğitimleri, aktif katılım eğitimleri, uluslararası genç istihdamı ve AB politikaları çalıştayı, Almanya Aachen ziyareti ve Sarıyer belediye başkanı ile yapılacak yuvarlak masa toplantısına katılacaklar. Proje sonunda öğrencilere katılım sertifikası verilecek.

Projenin açılış toplantısı  24 Şubat 2017’de Boğaziçi Üniversitesi, Albert Long Hall-Büyük Toplantı Salonu’nda (Güney Kampüs) yapıldı. Toplantıya katılamamış ve henüz başvuru yapmamışsanız,

8 Mart 2017 tarihine kadar aşağıdaki linkten online başvuru yapabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFtcdpTvrEH7no9Hr_HjSkii9VHt4SlznQlXb5MwDpnuVpCQ/viewform?c=0&w=1&usp=send_form

Ebru Moçoş

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü

ebru.mocos@msgsu.edu.tr

Sosyal medyadan takip edin:

https://www.facebook.com/yerelyonetimuniversite/

https://twitter.com/isimgucumnedir

https://www.instagram.com/universiteyerelyonetim/

Logo Kitini İndirin

Logomuzun kullanım varyasyonlarını içeren zip dökümanını indirin.