YÖK KALİTE KURULU 17 EKİM 2017 TARİHİNDE MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİNE ÖN ZİYARETTE BULUNDU
17 Ekim 2017YÖK Kalite Kurulu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesine ön ziyarette bulundu. Kurul üyeleri Rektörümüz Prof. Yalçın KARAYAĞIZ ile görüştükten sonra Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Deniz İNCEDAYI önderliğinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kalite Komisyonu ile bir toplantı gerçekleştirdi.