2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI FOTOĞRAF BÖLÜMÜ BARAJ SINAVI 19 AĞUSTOS 2015 TARİHİNDE YAPILACAKTIR. SINAV GİRİŞ YERLERİ VE SAATLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Duyurular

Geriye Dön

2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI FOTOĞRAF BÖLÜMÜ BARAJ SINAVI 19 AĞUSTOS 2015 TARİHİNDE YAPILACAKTIR. SINAV GİRİŞ YERLERİ VE SAATLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

19 Ağustos 2015

19.08.2015 Tarihinde yapılacak olan Fotoğraf Bölümü Baraj sınavına kayıt yaptıran adayların giriş salonları ve saatleri aşağıda belirtilmiştir.

Fotoğraf Bölümü Baraj Sınavı Tarihi ve Saati:   19.08.2015 – 15.30

Sınav Salonu ve Yeri;   Fotoğraf Bölümü Baraj sınavına kayıt yaptıran adayların  tamamı siyah salonda sınava alınacaklardır.

                                  ADAYLARIN SINAV SAATİNDEN BİR SAAT ÖNCE BOMONTİ YERLEŞKESİNDE HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.

Adayların Dikkatine

Sınav salonunuzu bulmak için; aday numaranızın bulunduğu renkteki yönlendirme şeritlerini takip ediniz.

ÖNEMLİ UYARI

Adayların sınav salonunda cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. haberleşme araçları bulundurmaları kesinlikle yasaktır.  Adayların bu tip aygıtları yanlarında bulundurmaları  zorunlu ise bu aygıtlar salon başkanı ve gözetmenler tarafından kapalı konumda teslim alınacak ve  sınav süresi boyunca sınav salonu başkanı tarafından alıkonulacaktır.

Bu araçların sınav esnasında bulundurulduğu belirlendiği durumunda adayın sınavına son verilip salondan çıkartılır. Adayın girdiği sınava ilişkin hakları iptal edilir.

Sınavda kullanılacak 50 x 70 cm. altlıklar üniversite tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Dışarıdan getirilen altlıklar salona alınmayacaktır.

Logo Kitini İndirin

Logomuzun kullanım varyasyonlarını içeren zip dökümanını indirin.