ERASMUS GENÇLİK PROJESİ KATILIMCI ÖĞRENCİLER ARIYOR!

Genel Duyurular

Geriye Dön

ERASMUS GENÇLİK PROJESİ KATILIMCI ÖĞRENCİLER ARIYOR!

20 Mart 2017

Merhaba Arkadaşlar,

Sarıyer Belediyesi, İstanbul Valiliği, Aachen Türk Akademisyenler Birliği, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi’nin birlikte yürüteceği  ‘Yerel Yönetim ve Üniversite İşbirliği ile Kariyerimi Kurguluyorum’ başlıklı Erasmus Gençlik projesi, birlikte çalışacağı gençleri arıyor.

Farklı üniversitelerden 40 gencin katılacağı proje, somut, uygulanabilir istihdam politikasını siz gençlerle birlikte üretmeyi hedefliyor.

Projede yer alacak gençler, odak grup eğitimleri, aktif katılım eğitimleri, uluslararası genç istihdamı ve AB politikaları çalıştayı, Almanya Aachen ziyareti ve Sarıyer belediye başkanı ile yapılacak yuvarlak masa toplantısına katılacaklar. Proje sonunda öğrencilere katılım sertifikası verilecek.

Eğitim ve faaliyetlere katılmak, projede yer almak isteyen gençleri, 24 Şubat 2017, 11:00-13:30 saatleri arasında Boğaziçi Üniversitesi, Albert Long Hall-Büyük Toplantı Salonu’nda (Güney Kampüs) yapılacak açılış ve kayıt toplantısına bekliyoruz.

Projede yer almak isteyenler 24 Şubat Cuma günü Boğaziçi Üniversitesinde yapılacak toplantı sonrasında ilgili kayıt masalarına başvurularını yapabilecekler.

Projeye katılmak isteyen MSGSU öğrencileri için 22 Şubat 2017, Çarşamba günü saat 15:30’da  Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonunda (Fındıklı) bilgilendirme toplantısı yapılacak.

İlgili öğrencileri mutlaka toplantıya bekleriz.

Ayrıca, bilgi için, ULİK’ten Ebru Moçoş (ebru.mocos@msgsu.edu.tr) ile görüşülebilir. (Görüşme Saatleri: Çarşamba 13:00-16:00, Perşembe:13:00-16:00)

Ebru Moçoş

Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü

https://www.facebook.com/yerelyonetimuniversite/

https://twitter.com/isimgucumnedir

https://www.instagram.com/universiteyerelyonetim/

 

 

 

Logo Kitini İndirin

Logomuzun kullanım varyasyonlarını içeren zip dökümanını indirin.