PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA PROGRAMI 2.DÖNEM DERS SEÇİMLERİ

Genel Duyurular

Geriye Dön

PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA PROGRAMI 2.DÖNEM DERS SEÇİMLERİ

10 Mart 2016

2015-2016 II. DÖNEM DERS PROGRAMI

2015-2016 ÖĞRENCİ NO

MSGSÜ PEDAGOJİK FORMASYON ÖĞRENCİ ŞUBE SEÇİMİ KLAVUZU

PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA PROGRAMI 2.DÖNEM DERS SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU!

PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA PROGRAMI BAHAR DÖNEMİ İÇİN AŞAĞIDAKİ 4 DERSİN İLGİLİ AÇIKLAMALAR DİKKATE ALINARAK ÖĞRENCİ TARAFINDAN OTOMASYON SİSTEMİ ÜZERİNDEN SEÇİLMESİ GEREKMEKTEDİR. BU DERSLER DIŞINDA BAŞKA DERS SEÇİLMEMELİDİR.

  • EGT401 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI  
  • EGT402 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ
  • EGT403 REHBERLİK/EGT405 EĞİTİM SOSYOLOJİSİ: REHBERLİK YA DA EĞİTİM SOSYOLOJİSİ DERSLERİNDEN YALNIZCA BİRİ SEÇİLMELİDİR. DERSLERİN HER İKİSİ BİRDEN SEÇİLEMEZ.
  • EGT404 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI: GÜZ DÖNEMİNDE 3 YA DA DAHA FAZLA DERSTEN BAŞARISIZ OLAN ÖĞRENCİLER ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI DERSİNİ SEÇEMEZ.  
  1. HER DERSE AİT FARKLI GÜN VE SAATLERDE ÜÇ FARKLI ŞUBE BULUNMAKTADIR. ÖĞRENCİ BİR DERSİ BİR DEFA SEÇEBİLİR VE SEÇTİĞİ DERSİN GÜN VE SAATLERİNDE DERSLERE DEVAM EDER.
  2. HER DERSİN KONTENJANI 60 KİŞİDİR. KONTENJANIN DOLMASI NEDENİYLE BİR DERS SEÇİLEMEZSE İLGİLİ DERSİN DİĞER ŞUBELERİ SEÇİLMELİDİR. HERHANGİ BİR NEDENLE DERS SEÇEMEYEN ÖĞRENCİLER BOŞ KONTENJANLARIN BULUNDUĞU ŞUBELERE EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ TARAFINDAN ATANACAKTIR.
  3. DERS SEÇME SİSTEMİ 15 MART 2016 SALI SAAT 09.00’DAN 16 MART ÇARŞAMBA SAAT 23.59’A KADAR AÇIK OLACAKTIR. SİSTEM KAPANDIKTAN SONRA DERS SEÇİMLERİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.
  4. ÜNİVERSİTEMİZE KAYITLI LİSANS/YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİ PEDAGOJİK FORMASYON DERSLERİNİ SEÇMEK İÇİN KENDİLERİNE VERİLEN YENİ NUMARALARLA GİRİŞ YAPMALIDIR. AKSİ TAKDİRDE SEÇİLEN DERSLER GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

Logo Kitini İndirin

Logomuzun kullanım varyasyonlarını içeren zip dökümanını indirin.
Update cookies preferences