TOKYO GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ TANITIM PROGRAM BAŞVURULARI

Genel Duyurular

Geriye Dön

TOKYO GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ TANITIM PROGRAM BAŞVURULARI

15 Kasım 2016

Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi Son Sınıf ve Lisansüstü Öğrencilerinin Dikkatine:

 

Üniversitemizle ikili anlaşma protokolü olan Tokyo Güzel Sanatlar Üniversitesi, Aralık ayında Tokyo’da gerçekleştirecekleri 2 farklı tanıtım programı için üniversitemizin Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültelerinin son sınıf ve lisansüstü öğrencilerini Japonya’ya davet etmektedir. Bu üniversitede değişim öğrencisi olarak bulunmak isteyen öğrenciler açısından önemli bir fırsat olan bu tanıtım programlarına katılım masrafları Tokyo Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından karşılanacaktır.

 

Global Homecoming 2016 (18-21 Aralık 2016) adlı tanıtım programına Güzel Sanatlar Fakültesi ve Mimarlık Fakültesi’nden 2 öğrenci, Global Arts Crossing Program tanıtımına (9-14 Aralık 2016) Heykel ve Mimarlık Bölümü’nden 2 öğrenci gidebilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen öğrenciler ekte yer alan başvuru formunu doldurup 15 Kasım 2016 Salı gününe kadar ULİK Ofisi’nde Ceren Lordoğlu’na iletebilirler.

 

17 Kasım Perşembe saat 14:30’da Mimarlık Fakültesi Dekanlığı’nda, başvuru yapan öğrencilerle mülakat yapılacak, mülakat sonucuna göre seçilen öğrenciler Tokyo Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne aday olarak gösterilecektir.

 

Başvuran öğrencilerin bu üniversitede ileriki dönemde değişim öğrencisi olarak bulunmak konusundaki motivasyonları ve İngilizce yeterlilik düzeylerini belgelemeleri başvuru koşullarındandır.

 

http://www.geidai.ac.jp/english/

 

İkili Anlaşma Başvuru Formu için tıklayın

Logo Kitini İndirin

Logomuzun kullanım varyasyonlarını içeren zip dökümanını indirin.