DERS SEÇİMLERİ VE KAYIT YENİLEME
22 Ekim 2020Değerli Öğrencilerimiz,
Fakültelerimize bağlı seçmeli ders kontenjanları %50 oranında artırılmıştır. Bu nedenle “Ders Ekleme -Bırakma” haftasında Otomasyon Sistemi ders kaydı yapan öğrencilerimiz dahil, tüm öğrencilerimize açılacaktır. Ders seçme ve kayıt yenileme işlemleri yapılabilecektir. Ayrıca, Üniversitemiz Ön Lisans ve Lisans Yönetmeliği’nin 41. maddesi gereğince Genel Not Ortalaması (GNO) 3,50’nin üzerinde olan öğrenciler 45 AKTS’ye kadar ders seçebileceklerdir.
Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı