MİMARLIK BÖLÜMÜ 2020 – 2021 ÖĞRETİM YILI DİPLOMA PROJESİ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE
1 Eylül 2020Mimarlık Bölümü Diploma Projesi Jürisi tarafından hazırlanan, 2020 – 2021 Öğretim Yılı Güz ve Bahar Yarıyılları Diploma Projesi Konuları ekteki dokümanda verilmiştir.
Diploma Çalışma Programı ilgili kurulların onayını takiben açıklanacak olup, konular hakkındaki sorularınızı 13-16 Eylül 2020 tarihleri arasında diploma.projesi@msgsu.edu.tr adresine yönlendirebilirsiniz. Sorularınızın cevapları dönemin başlangıcını takiben yapılacak açıklama toplantısında verilecektir.
Tüm öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir öğretim yılı dileriz.
Diploma Projesi Jüri Üyeleri adına
Mimarlık Bölüm Başkanlığı
2020-2021 Öğretim Yılı Güz/Bahar Dönemi Diploma Projesi Konuları için tıklayınız.